WARFACE

Wolność bez granic dla prawdziwego wojownika!

Mądrość

W Warface będziesz walczyć na całym świecie - zarówno w ultranowoczesnych metropolach jak i dzikiej puszczy.

Tryb Versus

Warface i Blackwood ścierają się w intensywnych walkach trybu Versus. Zasmakuj różnych trybów meczy: Przechwytywania, Burzy, Podkładania bomb i wielu innych! Współpraca to klucz do zwycięstwa.

Misje kooperacjne

Wspólnie z innymi graczami bierz udział w ważnych misjach w „punktach zapalnych”, osiągaj cele oraz eliminuj wrogich żołnierzy i wojennych robotów.

Klasy

Doskonal się, odgrywając kluczową rolę w drużynie!

Inżynier
Rifleman
Snajper
Medyk

Inżynier

Inżynier to specjalista od walki wręcz i sabotażu. Jako broń służy mu niewielki i szybki pistolet maszynowy. Inżynier powinien unikać kul snajpera czyli otwartych przestrzeni.

Radzi sobie bardzo dobrze z materiałami wybuchowymi i potrafi rozbroić bomby szybciej niż inni gracze. Jego miny są wyzwalane przez ruch, zadają dużo obrażeń i potrafią zabić wroga bez odzieży ochronnej. Ponadto inżynierowie potrafią odnowić pancerze zarówno własne jak i graczy z drużyny.

Strzelec

Główna broń strzelca to karabin automatyczny, który zadaje obrażenia wrogom z średnich i dużych odległości.

Wraz z umiejętnością rzucania różnymi rodzajami granatów i obsługiwania karabinów maszynowych sprawia, że strzelec jest uniwersalnym żołnierzem.

Żołnierze ci wyróżniają się ponadto unikalną zdolnością do przenoszenia paczek amunicji, dzięki czemu mogą uzupełniać amunicję swoją oraz pozostałych członków drużyny.

Snajper

Snajper nie wyróżnia się żadnymi specjalnymi umiejętnościami, ale tylko on jest w stanie trafić cel z bardzo dużej odległości. Jego głównym zadaniem jest namierzanie i wyeliminowanie najbardziej niebezpiecznych celów -- wrogich snajperów i operatorów karabinów maszynowych. Uzbrojony jest w półautomatyczny karabin snajperski.

Jest to szybkostrzelna broń, która idealnie pasuje do snajpera, lubiącego zmieniać pozycję. Ten wyspecjalizowany karabin wyborowy nawet z daleka zadaje olbrzymie obrażenia.

Medyk

To tradycyjna klasa „uzdrawiaczy”, odgrywająca klasyczną rolę wsparcia w każdej walce. Medycy leczą zarówno siebie jak i członków drużyny przy pomocy apteczki, zaś przy użyciu defibrylatora potrafią nawet wskrzesić poległych żołnierzy. Wprawny medyk jest w stanie wspierać całą drużynę podczas trudnej misji.

Zadania lekarskie nie są dla niego przeszkodą w noszeniu strzelby, która na małą odległość potrafi zadać poważne obrażenia.

Zrzuty ekranu

Cryengine- ostatnia generacji grafiki 3D

ODBIERZ PREZENT

AY 226 (3 dni)*

3 dni
*O ile gracz zarejestrował się przez tę stronę
Graj teraz