Fragman
Hoş geldin, asker!
15 günlük Kıyamet sürümü ekipman ve Deimos sürümü silahlar seni Öğelerimde bekliyor! Hediyeleri al - ekipmanı ve VHS-2, SAP6, Uzi Pro, AT308, MPA 930DMG silahları ile İstihkâmcı Küreğini envanterine ekle.
Tekrar hoş geldin, asker!
15 günlük Kıyamet sürümü ekipman ve Deimos sürümü silahlar seni Öğelerimde bekliyor! Hediyeleri al - ekipmanı ve HArms CQR, Uzkon UNG-12, LWRC SMG-45, H&K G28, CZ 75 Czechmate Parrot silahları ile İstihkâmcı Küreğini envanterine ekle.
Merhaba, asker!
Bu hediyeleri, sadece yeni oyuncular veya 30 gündür oyuna giriş yapmayanlar alabilir. Ama merak etme, yeni ajan görevlerini tamamladığın için başka ödüller de kazanabilirsin!
Merhaba, asker!
Bu hediyeleri yalnızca bir kez alabilirsin! Daha fazla ödül istiyor musun? Ajanlara geç ve değerli ödül getiren görevleri tamamla!
Hapishaneden
Kaçış
Yeni Etkinliğe
Katıl
Etkinlik bitene kadar:
Detaylar
Güncellenmiş
PvP haritaları
Hangar
Hava üssü
Rıhtım
Ajan
görevleri

Ajan görevlerini tamamla ve ödül olarak 3 günlük ajan ekipmanı al. Daha fazla ödül almak için yeni ajan gelişini takip et!

Balyoz
Spark
Coyote
Tamamlanmaya açık

Ajan Balyoz

Barney "Balyoz" Cross, devlet başkanı emrindeki gizli servisin eski bir görevlisidir. 15 yıl boyunca "Sam Amca’nın" en sadık adamı oldu. Barney, G8 zirvesinde devlet başkanına düzenlenen bir saldırıda ciddi yaralandıktan sonra emekliliğe ayrılmak zorunda kaldı. Kariyerine son verdikten sonra, üst düzey şahısların güvenliğini sağlayan «Çekiç" adlı bir güvenlik ajansı kurdu. Gizli servisin tüm inceliklerine aşina olan Barney "Balyoz", ajansını zahmetsizce yönetiyor ve en karmaşık güvenlik sorunlarını kolayca çözüyor. Geçmişi hakkındaki sıcak hatıralar anısına en sıcak noktalarda operasyonlara da katılıyor. Savaş ne kadar zorsa, o kadar iyi! Uzmanlık alanı sıhhiye olan Barney "herkes evine sağsalim dönsün" ilkesine bağlıdır.
Tamamlanmaya açık

Ajan Spark

Alla Semenova, ülkesinin en zarif ve öldürücü ajanı olmak için birçok badire atlattı. Anavatanına KGB ajanı gibi hizmet etmek istediğini biliyordu ve bunu başarmak için her şeye hazırdı. Kız artan taleplerden korkmuyordu: inanılmaz sabır, psikolojik ve fiziksel dayanıklılık ve mutlak bağlılık isteniyordu. Babası Mikhail Semyonov'un devlet güvenliği servislerinde geniş bağlantıları vardı. Alla’nın kariyer açısından çok kolay bir şekilde ilerleyeceği düşünülüyordu. Ama babası kızının ilk rakibi oldu.

Babası Alla'nın imtihanlardan geçmesine yardım etmek için parmağını bile kaldırmadı. Kız her aşamada becerileri ve yeteneklerini kendisi doğruladı. Ancak evinde övülmek yerine sadece kırıcı sözler duyuyordu. Alla, iş için gerekli becerilerini yıldan yıla iyileştirildi ve her yıl atış poligonunda saatlerce eğitim aldı. Babası ise kızının terfi etmesine yardım etmeyi ve başarılarını kabul etmeyi reddetti. Mikhail Semyonov, çalıştığı dönemde gördüğü en iyi ajanın Alla olmasını istiyordu, ancak bunun için daha da sıkı eğitim gerekiyordu. Kızının mezuniyet törenini bile yüzünde taş gibi bir ifadeyle izledi, ama Alla babasının onunla ne kadar gurur duyduğunu anlıyordu.

Alla istihbarat servisine kadrolu olarak katıldıktan sonra devlet sırları ve iktidardaki insanların oyunlarıyla dolu tehlikeli bir dünyanın kapılarını açtı. Ajan, uzun yıllar boyunca işverenlerinin güvenini doğrulayarak dünyanın istihbarat memurlarına korku saldı. Düşmanların ortadan kaldırılması ve suikast girişimlerinin önlenmesi dahil Alla Semenova tarafından yönettilen operasyonlar hep başarıya sonuçlanırdı. Alla’nın liderliğindeki GRAD adlı özel saldırı birliği, iktidardaki insanların "uygunsuz işlerini" bir parmak işaretiyle çözüyor. Alla, dünyanın en tehlikeli gizli ajanlarından biri oldu.

Tamamlanmaya açık

Ajan Coyote

Jane Lawrence, çocukluğundan beri evin arka bahçesinde kavanozlara ateş etmeyi severdi, tüm komşular onun isabet hassasiyetini kıskanırdı. Bu yeteneği gelecekte "Çakalların" lideri olacak kızın hayatını tamamen değiştirdi. Kız ateşli karakterli biri olarak kendisinden daha büyük sokak çocuklarının gözlerinde kendini kanıtlamaya çalışırdı. Bunun için verilen görev basit gibi gelmişti, yani havalı komşuyu korkutmak gerekiyordu. En kötü durumda holiganlık için azarlanacaktı. Ancak her şey planlandığı gibi olmadı, görev sırasında kızın eli titredi. Kızın eski "dostları" hemen kaçtı, korkudan donakalan Jane ise hapse girdi.

Jane bu olaydan sonra insanlara hiç güvenmedi, arkadaş edinmedi ve insanlardan uzak durdu, ama sivri dilli oldu. Bu yüzden ona Coyote adı verildi. Hapishanede, Jane atıcılıktaki yeteneğini kaybetmedi, şakacı bir şekilde bahse girerek her hedefi vururdu, gardiyanları çakıl taşları veya çiğnenmiş kağıtlarla rahatsız ederdi. Kız bu becerileriyle popüler oldu ve hapisten çıktıktan kısa bir süre sonra ilk çeteye katıldı. Jane Lawrence yıldan yıla en tehlikeli siparişleri yerine getirerek çok yetenekli bir nişancı oldu.

Kız, 400 km/s hızla giden trendeki hedefi 1,5 kilometre mesafeden öldürdükten sonra Coyote’nin popülerliği zirveye ulaştı. Böylece Jane kendi şartlarını ileri sürmeye başladı ve kısa sürede Çakallar adlı kendi çetesini kurdu ve silah ile ekipman içeren iki hükümet deposunu kolayca yok etti. Bundan sonra Jane Lawrence ve çetesi bir güney eyaletteki birkaç şehri korku içinde tutuyor. Ancak bazen kendi çıkarları ve birkaç milyon için iktidardakilerin kişisel sorunlarını çözüyorlar.